אודותינו

חברה קטנה – תוצאות גדולות

סייברסנס היא חברה שהוקמה באהבה.

היא הוקמה בשנת 1998, ומאז ועד היום אנחנו מפתחים ומתחזקים אתרי אינטרנט (עוד מידע בנוגע לפיתוח אתרים בסייברסנס), כותבים תכנים שיווקיים ואינפורמטיביים (עוד על כתיבת תכנים איתנו), מקדמת אתרים באופן אורגאני וממומן (עוד על קידום אתרים בסייברסנס), ודואגת למענה כולל עבור לקוחותיה (לא, אנחנו דווקא לא יודעים לעשות הכל. אבל לא נשאיר אתכם ללא מענה – יש לנו צוות של פרילאנסרים איתם אנחנו עובדים לאורך שנים והלקוחות שלנו יקבלו המלצה בנוגע לכל עניין ברשת, כולל אחסון, עיצוב, תרגום וכתיבת תכנים בכל שפה, ועוד).

סייברסנס היא משפחה

את סייברסנס הקמנו אנחנו, יובל ועומר גלעדי (אנחנו יודעים שקשה לדעת. זה מר יובל וגברת עומר), עוד הרבה לפני שהפכנו למשפחה. מאז התווספו ארבעה ילדים, שתי כלבות, וחתול למערכה. לצערנו, אף אחד מהם עדיין לא מרוויח את הלחם שלו.

אנחנו מתעקשים לעבוד בכיף

זו לא קלישאה, אנחנו מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים. אנחנו אוהבים את הגיוון, הקשר הידידותי עם לקוחות, ובכל הצניעות המתבקשת, אנחנו אוהבים את הפידבקים החמים והחיוביים שאנחנו מקבלים חדשות לבקרים מלקוחותינו, המרגישים כי אנחנו החוליה המאפשרת להם לתחזק מערך אינטרנטי שמסביר לגולש בצורה ברורה ולעניין – מה בדיוק הארגון יכול לעשות עבורו.