איפיון והקמת אתרים

הקמת אתר אינטרנט הינה פרוייקט משמעותי בחיי הארגון, ותכנונו צריך להתחשב בגורמים רבים, ביניהם רמת התחזוקה הנדרשת לאתר, הכוונה לקדם אותו אורגאנית, התחרות, כמות המידע באתר, התפתחויות צפויות בארגון בעתיד, הפונקציונאליות הנדרשת מהאתר ומאפייני הגולשים הממוצעים באתר.
ואחרי כל זה, אין ספק שכל ארגון – אפילו ארגון שלא חסרה לו עבודה, אם זה לא אוקסימורון, צריך שיהיה לו אתר.
אז, איך מתכננים אתר מוצלח עבור החברה? מה הוא יידע לעשות? איך הוא ייראה? על איזו פלטפורמה הוא יישב? ואולי מדובר בכלל בפרוייקט ייחודי או מוקאפ שצריך תכנון ואפיון מקיפים (מה קוראים UI/UX), או בכלל חנות מקוונת?

עם ניסיון פיתוחי של מעל 15 שנים, אנחנו יודעים להציע לכם פתרון איכותי ומקיף לכל פיתוח שתצטרכו. תהליכי הפיתוח יכללו זמן מספק לתכנון ואיפיון, לאחריו יגיע שלב העיצוב (אנחנו לצערכי לא מעצבים – אז או מעצב מטעמכם או אחד מהמעצבים הנפלאים שאנחנו עובדים איתם ישמחו לתת רוח גבית מעוצבת לפרוייקט), ורק לאחריו הפיתוח.
סייברסנס תיקח אתכם שלב אחרי שלב, בקצב שלכם ותוך ביצוע כל התאמה נדרשת לפרוייקט, מהמצב שבו יש לכם צורך או רעיון, ועד לאתר מוגמר המכיל את כל הפונקציונאליות שתכננו.

אנחנו לא זולים

אנחנו לא מוציאים החוצה למיקור חוץ ושעות הפיתוח שלנו מוגבלות. אנחנו יודעים מראש שאנחנו מוכנים להציע תמיכה מקיר לקיר בכל פרוייקט ולכן – הפתרון שתקבלו מאיתנו לא יהיה הזול ביותר שתוכלו למצוא. אבל אולי, הוא יהיה האיכותי ביותר, או זה שיספק לכם את הדרך הנעימה ביותר לאתר חכם, מודולארי, שישרת את הארגון למשך שנים רבות ויהווה פלטפורמה נוחה להתאמות לאורך חיי הארגון והשינויים שעוד יבואו עליו לאורך גלגולי חייו.