קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן בשיטת PPC – Pay Per Click, מאפשר ללקוחות להגיע מייד, כבר היום, לתוצאות החיפוש בעמוד הראשון של גוגל.

קידום ממומן הוא מתאים במיוחד לעונות בוערות של העסק, כמו לפני יום כיפור אם אתם חנות אופניים, במהלך אוגוסט אם אתם צימר בצפון, לפני חג המולד אם אתם מוכרים מזחלות שלג, וכדומה. תקופות בוערות כאלה הן הזדמנות טובה להשיג לקוחות רבים (אנחנו מניחים שהחיפושים באינטרנט מבטאים היטב את תחומי העניין והעיסוק של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ברשת, ושהם צפויים לגבור בעונות החמות).

עוד, הוא מתאים עבור מי שאינו מתכוון להשקיע בטיוב או קידום אורגאני של האתר, ובמקום זאת הוא מעדיף להשקיע תקציה חודשי קבוע בקידום ממומן ולהופיע בעמוד הראשון בביטויים תחרותיים ורווחיים בחיפושים בגוגל, בלי "לשבור את הראש", "להתחייב למערכת יחסים ארוכה", וכל שאר המחמאות שכבר חילקנו כאן להליך הקידום האורגאני (שאם זה לא ברור, דווקא יש לנו חיבה עזה אליו).

הליך הקידום הממומן מאפשר לאתר שלכם להופיע ברשימת הקישורים הממומנים (כן, זה ברור לגולש ששילמתם בשביל להיות שם, ולפעמים זה בכלל לא מפריע לו) בראש, בצד או בתחתית העמודים הראשונים של חיפושים בשאילתות רלוונטיות. אתם (או אנחנו) קובעים את השאילתות בהם יופיעו המודעות שלנו, וגוגל קובע את המחיר שתשלמו לכל קליק, לפי רלוונטיות המודעה והדף המקשר ביחס לביטויי החיפוש שנבחרו.

תחת המטריה של קידום ממומן, נספק לכם בשימחה גם שירותי PPC עבור מודעות ברשת החברתית פייסבוק או ברשת העסקית לינקדאין; מודעות PPC ברשת האתרים בחסות גוגל, וגם מודעות רימרקטינד, המאפשרות הופעה חוזרת של האתר אצל גולשים שכבר ביקרו אצלכם.